Опис
Slamm Sentinel V4 — Топовий трюковий самокат у золотому кольорі з лазерним гравіюванням. Стійкі до ударів грипси із заглушками та захисні нейлонові вставки на деку продовжують термін використання самоката. Велике кермо Т-подібної форми з хромованої сталі, екструдоване з'єднання рами з ексклюзивним конектором Rail , інтегрований кермовий стакан NECO з підшипниками закритого типу та компресійною системою IHC забезпечують маневровість і безпеку під час виконання трюків.
Slamm — провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фристайлових самокатів. Топові компоненти, стильна графіка та доступна ціна — відмітна риса самокатів Slamm .
особливості:
Slamm — провідний британський бренд, що спеціалізується на виробництві фристайлових самокатів. Топові компоненти, стильна графіка та доступна ціна — відмітна риса самокатів Slamm .
особливості:
- коробчаста деко виготовлена з термічно обробленого алюмінієвого сплаву Т6
- графіка зроблена методом лазерного гравіювання на анодованому покритті деки.
- розмір деки 4.8 х 20.75 дюйма
- нейлонові захисні вставки в передній і задній частині дека
- екструдоване з'єднання рами — ексклюзивний конектор Rail
- велике посилене кермо Т-подібної форми зі сталі розміром 23 x 24.5 дюйма інтегрований кермовий стакан NECO з підшипниками закритого типу
- компресійна система IHC
- кована алюмінієва вилка без різі
- 110mm Convex Carbon - Гнучке композитне гальмо з вуглецевої сталі
- поліуретанові колеса діаметром 110 мм і жорсткістю 88 А
- литий алюмінієвий сердечник
- підшипники класу ABEC-9
- грипси Team завдовжки 165 мм зі стійкими до ударів заглушками
- анодування хомут із кріпленням на два болти
- підходити дітям від 8 років і дорослим
- максимальна вага райдера — 100 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slamm |
| Вага | 3.9 кг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Країна виробник | Великобританія |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GTIN | 2024553214507 |
| Внутрішній діаметр керма | 28 mm |
| Вік | 12-15 років |
| Висота керма | 58.5 см |
| Высота самоката | 80.5 см |
| Рік | 2021 |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Жорсткість коліс | 88A |
| Клас підшипника | ABEC-9 |
| Конструкція | не складно |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал маточини | Алюміній |
| Зовнішній діаметр керма | 32 мм |
| Рост | 150-170 см |
| Кермова | Інтегрована |
| Кермо (матеріал) | Хроммолібденова сталь |
| Складна конструкція | Без складної конструкції |
| Стиль катання | Актив (трюковий) |
| Країна-виробник товару | Великобританія |
| Тип віку | Підліток |
| Тип компресії | IHC |
| Тип керма | Y-подібний |
| Тип самоката | Трюковий |
| Цвет самоката | Золотий |
| Ширина керма | 62 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 724 ₴









