Колесо для трюкового самоката Striker Essence V3 110 mm — Black (FRD.038767)



Отримайте новий накат на своєму скутері з новим колесом Essence V3 від Striker.
Якщо вам потрібне колесо зі спицями в класичному стилі, але вам потрібні опції у формі графіки та привабливого кольору, тоді колесо Essence для вас.
Чудова довговічність і готовність до роботи.
Ви отримуєте кілька швидких підшипників і проноску, вже встановлену в алюмінієвому осердя — готово до роботи.
Довговічність досягається завдяки покращенню конструкції, порівнюючи з попередніми версіями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Striker |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GTIN | 2030438180577 |
| Вага | 0.242 kg |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Жорсткість коліс | 88A |
| Клас підшипника | ABEC-9 |
| Кількість коліс | 1 шт |
| Продавець | Freerider |
- Ціна: 1 459 ₴



