Дека AO Scooters Timo Stuermlin V2 4,8" x 20,5" - Raw (FRD.046898)



Джентльмени, запускайте свої двигуни, новий фірмовий бзмаг Time Sturmlin прибувло. Дека Time вирізняється новою конструкцією кермової труби, що забезпечує максимальний простір для ніг і збільшений простір для різких передніх поворотів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Австралія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GTIN | 2000698312933 |
| Вага | 1.54 кг |
| Довжина: | 520 mm |
| Матеріал деки | алюміній 6061 |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 122 mm |
- Ціна: 7 781 ₴



