Кермо кермо Ethic DTC Dynasty V2 620 мм — Polished (FRD.046905)
Опис
Ethic виготовив кермо для самоката DTC Dynasty v2 з хромолієвої сталі 4130, яка дуже стійка до зламів і згинів.
Особливості:
- Міцне сталеве кермо з посиленням.
- Деталі посилення були викувані окремо для збільшення міцності та зниження ваги.
- Сумісний із компресійною системою ICS-10 і SCS, IHC
- Для компресій IHC-глибина посадки ромашки-якорю (ICS-10 Compression Starnut) у кермі 6,5 см
- Версія V2 набагато ширша та становить 580 мм, порівнюючи з першою версією.
- Формовані косинки для більшої довговічності.
- Загин керма назад на 3 градуси.
- Баренди сумісні з: Сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Dynasty |
| Користувальницькі характеристики | |
| GTIN | 2070383297623 |
| Вага | 1145 g |
| Внутрішній діаметр керма | 28 mm |
| Висота керма | 62 см |
| Матеріал | Хромована сталь CrMo 4130 |
| Зовнішній діаметр керма | 32 мм |
| Тип компресії | SCS |
| Тип керма | Y-подібний |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 580 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 926 ₴










