Hello! Трейдний scooter є дизайном для виконання street scooter style із широким ящиком і високими handlebars, але виставляючи, як наші хлопці Rumet, David, і Yan handle 'babies' у парку, ви розраховуєте.
Цей scooter ha been heavily influenced до того, як наша професійна команда була встановлена для того, що щіб культивуваті, де мі робімо scooters ши heading today. Цей великий, строгий scooter є світлим бажанням, щоб усе, що його younger brother can.
Якщо ви не хочете, щоб отримати жарт в одному виконанні, цей сканер є для вас.
З усіма новими об'єктами Трида, включно з Тридом Felon handlebar.
Усі тридцяті складаються разом із великою преміумgrade частинами грошей може купити.
Доступні в 3 розмірах варіантів, що дають змогу їм у великому розмірі відповідати індивідуальній assembly!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TRIAD |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| GTIN | 2000979134445 |
| Вік | 12-15 років |
| Висота керма | 66 см |
| Висота керма від підлоги | 945 мм |
| Высота самоката | 94,5 см |
| Грипси | Triad Conspiracy 155mm TPE 20A, TPE/Alloy bar ends |
| Діаметр коліс | 110 мм |
| Затискач | Чотириболтовий |
| Рост | 150-170 см |
| Кермова | Інтегрована |
| Тип віку | Підліток |
| Тип компресії | SCS |
| Тип керма | Т-подібний |
| Ширина керма | 585 mm |
- Ціна: 14 041 ₴












