Tempish Crazzy
середньобюджетний скейтборд для використання на рівному та жорсткому покритті. Підходить для початківця або аматорського катання.
Як і більшість скейтбордів, він має подвійний кіктейл овальної форми та стандартний конкейв, що дає змогу краще маневрувати та виконувати різні елементи. Виготовлений із дев'яти шарів китайського клена, який лише трохи поступається канадському в міцності, але надає жорсткої дошки, що перевершує характеристики дуба.
Щоб райдер надійно тримається на дошці, на ній є зернисте покриття 80AB, що запобігає ковзанню ніг під час активного виконання елементів. Амортизація підвіски ідеально підійде для рівних доріг і швидких рухів, водночас не надто жорстка. Колеса мають жорсткість 99A, вони популярні для використання в парку та на вулиці, оскільки забезпечують гарне поєднання швидкості та зчеплення.
Працюють колеса на підшипниках класу точності ABEC 5. Це середньорівневі підшипники, які встановлюються на більшість середньокласових бордів, але лише трохи надходять за високопрецизійними якостями.
| Клас | Для початківців і прогресивних райдерів |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Дека, матеріал | 9 шарів китайського клена |
| Розмір деки | 78,74 х 20,32 см |
| Форма дека | Ввігнута + подвійний кіктейл |
| Платформа, підкладка | deluxe grip tape 80AB |
| Колеса | 50x36 мм, HR, 99а |
| Амортизатори | Литий поліуретан PUC 92A HR |
| Подшипники | ABEC 5 carbon |
| Гарантія | 6 місяців |